O nasWitamy w rodzinnej manufakturze cukierniczej

 
tort owocowy

Mirtowa 20: z zamiłowania do pieczenia

Wiele lat temu postanowiłam swoją pasję do pieczenia zamienić we wspaniałą przygodę. Cukiernia, którą stworzyłam razem z moją rodziną powstała z zamiłowania do pieczenia, doświadczenia i wiary, że domowy smak wypieków to coś, czego szukamy w zabieganym świecie. Wiele lat później jeden z moich klientów powiedział: "Moja babcia piekła taki jabłecznik" - był to najpiękniejszy komplement.

Zapraszam serdecznie do mojej cukierni pachnącej wanilią i świeżymi owocami. Cukierni gdzie jajka się wbija do ciasta a nie wsypuje, gdzie galaretkę i budyń się gotuje, a ciasto powstaje zawsze z naturalnych składników komponowanych przez moich cukierników. My nie używamy półproduktów, u nas nie znajdziesz konserwantów i polepszaczy. Czekolada jest bardziej czekoladowa a masło prawdziwe.

Bożena Szachnowska

Nasz zespół

Bożena Szachnowska

Cukiernik

"Dusza" cukierni. Twórca większości receptur, nasza inspiracja i założyciel firmy. Zajmuje się cukiernictwem od 2001 roku. Jej celem jest wytwarzanie ciast z receptur domowych. Bez półproduktów, polepszaczy i konserwantów.

Moim talizmanem jest Cafe de France.
Wszystko zaczęło się od współpracy z tą kawiarnią

Agnieszka Matoszyn

Cukiernik

Zajmuje się cukiernictwem od 2010 roku. Jej specjalnością jest technika rysunku na torcie za pomocą czekolady. Wkłada w swoją pracę miłość i pasję

Opracowałam efektowny sposób zdobienia tortów. Co mam narysować dla Ciebie? Kwiaty? Mistrza Yodę? A może Twojego ulubionego pupila?


Jerzy Szachnowski

Reklama i transport

Logistyka jest w rękach mężczyzny. Nasza Podpora i wielka pomoc to Jerzy Szachnowski. Na co dzień zajmuje się transportem i kontaktami z klientami. Jest odpowiedzialny za reklamę i pozyskiwanie nowych klientów


Pracownik cukiernii Mirtowa20

Cukiernicy

 

Zależnie od ilości zamówień i intensywności pracy w danym sezonie zatrudniamy do pomocy cukierników. Zajmują się wypiekami naszych ciast i przygotowaniem tortów. Wykonują swoją pracę zgodnie z misją naszej firmy i w zastosowaniu naszych receptur i technologii wytwarzania wypieków. Staramy się razem z nimi tworzyć zgrany zespół pracowników, którzy lubią to, co robią i z pasją podchodzą do każdego dnia spędzonego w naszej cukierni.

manufaktura cukiernicza

Pasja

Każdy wypiek to indywidualny projekt. Jest wykonany od początku do końca z sercem. Kochamy cukiernictwo, dlatego wkładamy w naszą pracę 100% siebie. Nasza pracownia położona jest na jednym z piękniejszych osiedli Wrocławia - Pawłowicach, wśród starych dębów, daglezji i świerków.

manufaktura cukiernicza

Profesjonalizm

Nasz obiekt jest przystosowany zgodnie z obecnymi przepisami sanitarnymi do produkcji cukierniczej. Wdrożyliśmy procedury Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Dobrych Praktyk Higienicznych oraz procedury w oparciu o zasady systemu HACCP

manufaktura cukiernicza

Jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość kulinarnych doznań i smaków. Stosujemy tradycyjną technologię, receptury i naturalne surowce wysokiej jakości: świeże jaja, masło, mleko, spirytus, owoce. Nie stosujemy dodatków takich jak konserwanty, polepszacze i sztuczne barwniki.

 

Nasi klienci i partnerzy

W tych miejscach możesz spróbować naszych produktów


We Wrocławiu

Sklep cukierni na Pawłowicach, Mirtowa 20
Francuska Cafe, Świdnicka 10
Spiż Mini Browar i Restauracja w rynku wrocławskim
Hubertus Bar - Restauracja, Biskupia 1
Najbor Klub Lekarza, ul. Matejki
INTER MIX delikatesy na Popowickiej
Sklep spożywczy na Krzywoustego 310
Livio, Księżycowa 4
Sklep Rabat na Ścinawskiej 20
Warzywniak na Bacciarellego 20, Biskupin
Juraszek Catering, Inflancka 9/15
Mini Delikatesy Kasia na ul Kowalskiej
Delikatesy "POLA" ul. T. Micińskiego 11
Sklep "Prosiaczek" ul. Kromera 57B
Sklep Spożywczy ul. Marca Polo 33a
Cukiernia ul. Zawalna 1B
Hala Strzegomska ul. Strzegomska stoisko nr 9

Okolice Wrocławia

Wilczyce ul Wrocławska 11, F.H. M., A. Hełmecka
ALMAR, Chrząstowa, ul. Wrocławska 3
Mango Sklep w Kiełczowie, Wrocławska 39
Łozina, sklep spożywczy, ul. Milicka 38
Restauracja Nadolice Wielkie ul. Wrocławska 64

Gdzieś daleko stąd...

Frankfurt am Mein Pfingstweidstrasse 9B, Chałupiński Urszula
"Smakosz" Polnische Spezialitaten
Blucherstrasse 50, 65195 Wiesbaden

Zawsze staramy się, aby smak naszych produktów był niepowtarzalny

Tylko naturalne składniki, zawsze świeże owoce, czekolada min 70%

Smacznego!